facebook_page_plugin

Baner erasmus vol2 3 los

pasek

Erasmus+ "Czas na Staż"

Czas trwania 01.06.2018-31.05.2020

Język strony

plen

Miejsca praktyk i czas wolny

Dzisiejsza fotorelacja przedstawia niektóre z wykonywanych zadań przez naszych uczniów na praktykach. Zdjęcia sukcesywnie będą aktualizowane. Mimo wszelkich obaw wszyscy są zadowoleni z wykonywanej pracy i nałożonych obowiązków. Poruszając się w otoczeniu obcokrajowców w bardzo szybkim tempie nabrali pewności siebie oraz tolerancji do innych. Znajomość języka angielskiego naszych uczniów niewątpliwie awansuje na wyższy poziom. 

Pełni fascynacji i zapału dopiero co przyjechali na praktyki, a tu już niemalże minął tydzień. Oprócz pracy i obowiązków nasi uczniowie dysponują czasem wolnym, który spędzają na przeróżne sposoby. 

 

Technik Żywienia i Usług Gastronomicznych

 

Technik Grafiki i Poligrafii Cyfrowej

 

Technik Spedytor i Technik Logistyk

 

Technik Agrobiznesu

 

CZAS WOLNY

© 2018 Zespół Szkół im. Jana Śniadeckiego w Wyszogrodzie. All Rights Reserved. Designed By Piotr Felczak